Author: k***z
Date:
Review: Not worth buying, the Lighting is not bright as Advertised
顏色: 淺灰色
Price: NT$619
Original Price: NT$652
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260414112928395541772 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 9556036 people said the quality is very good!
Author: k***z
Date:
Review: Not worth buying, the Lighting is not bright as Advertised
顏色: 淺灰色
Author: ح***ي
Date:
Review: ممتازة اخذتها لان عندي مشكلة في العدسة وذي عوضت علي المشكلة كامله يارب انها تصمل بس ماشاء الله
顏色: 淺灰色
Author: 9***0
Date:
Review: 🌸🌸☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️❤️☺️☺️🌸☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️💕💕🌸☺️💕💕☺️💕💕💕❤️💕☺️☺️☺️💕💕☺️❤️❤️💕☺️☺️❤️🤰💕❤️☺️❤️💕❤️💕❤️❤️☺️☺️🤰❣️☺️☺️💕💕☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️🌸☺️❣️❣️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸☺️☺️☺️☺️☺️
顏色: 淺灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.