Author: m***6
Date:
Review: 無限回購永遠不會停止購買
顏色: 粉色
Price: NT$1,303
| Material | ABS |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Other |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3090 |
| SKU | se25052292892525219 |
Brand Name: yesido
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/yesido-sc-0145127257.html
Quality: 256324 people said the quality is very good!
Author: m***6
Date:
Review: 無限回購永遠不會停止購買
顏色: 粉色
Author: l***a
Date:
Review: Perfect buy, exactly as shown on picture good value for money
顏色: 粉色
Author: l***n
Date:
Review: great quality even I was excited for the tablet thinking of getting myself one, very good product
顏色: 粉色
Author: b***n
Date:
Review: Oh my i am so pleased and happy with this item, so easy to get around to use to especially for kids If by any chance i needed to I would buy this again
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.