Author: y***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 產品品質非常好~十分顯色👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$80
Original Price: NT$121
| Color | White |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pencil |
| Type | Cream Eyeliner |
| 高度 | 13.2 cm |
| 長度 | 2.9 cm |
| 淨重 | 1.3 g |
| 寬度 | 1.2 cm |
| SKU | sb25041612998424427 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 1651351 people said the quality is very good!
Author: y***n
Date:
Review: 產品品質非常好~十分顯色👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***n
Date:
Review: 用開再回購,幾好用,顏色好突出。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***2
Date:
Review: 顏色很出色 臉都立體了
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 顏色鮮明! 真的非常好用!
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.