Price: NT$134
Original Price: NT$137
| Material | Polyester |
| Special Selling Point | Wig Caps |
| Type | Wig Caps |
| 直徑 | 33 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| SKU | sb260509094684920689738 |
Brand Name: nunify
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/nunify-sc-0141885475.html
Quality: 7549769 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.