Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品質感很好,採購運送快速,是我喜歡的。
顏色: 黑色
Price: NT$394
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| DAC Model | RJC4560 |
| PCM | No |
| Type | Portable Power Amplifier |
| DSD | Yes |
| Headphone Impedance | Below 32 Ω |
| Input Type | LINE IN |
| Output Type | USB |
| SNR | 100dB-110dB |
| Distortion | 0.004% |
| Sampling Rate | 44.1 kHz |
| Power Supply | Car Charger |
| Bit Depth | 16Bit |
| Applicable Scene | Car |
| SKU | se2409026179811891 |
Author: m***1
Date:
Review: 商品質感很好,採購運送快速,是我喜歡的。
顏色: 黑色
Author: k***4
Date:
Review: dbest sya good sound
顏色: 黑色
Author: h***h
Date:
Review: good quality
顏色: 黑色
Author: 9***5
Date:
Review: واووووووو روعة عنجد نوعية ممتازة ونفس الصورة
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.