Author: g***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good good good
顏色: 彩色
尺寸: 常規款
Price: NT$51
Original Price: NT$60
| Texture | Patch |
| Skin Type | All Skin Types |
| Color | Multicolor |
| Type | Acne Patch |
| Skin Concern | Blemishes |
| 長度 | 7.3 cm |
| 寬度 | 10.3 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb251106729616182462 |
Author: g***8
Date:
Review: good good good
顏色: 彩色
尺寸: 常規款
Author: a***5
Date:
Review: 剛用了效果要用到完才知結果
顏色: 彩色
尺寸: 常規款
Author: 小***江
Date:
Review: 商品物美價廉,很好的購物經驗。根本沒有刺刺的東西
顏色: 彩色
尺寸: 常規款
Author: l***8
Date:
Review: 還不錯,不會不舒服
顏色: 彩色
尺寸: 常規款
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.