Author: R***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: NT$77
| Color | Multicolor |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.4 cm |
| 長度 | 13.3 cm |
| 淨重 | 20 g |
| 寬度 | 6.7 cm |
| SKU | sb2305279853786666 |
Author: R***o
Date:
Review: Works great!!!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: v***8
Date:
Review: 很美漂亮眼睛超水亮的
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 商品實體超級漂亮!!! 超喜歡
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***8
Date:
Review: 款式材質很好值得回購.色澤無誤,出貨速度超快快.讚讚讚
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.