Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉,使用效果非常得好
顏色: 彩色
尺寸: 黃色
Price: NT$76
Original Price: NT$81
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3800K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq251115019719995070 |
Author: 8***3
Date:
Review: 物美價廉,使用效果非常得好
顏色: 彩色
尺寸: 黃色
Author: a***2
Date:
Review: 大小剛好品質不錯用看看
顏色: 彩色
尺寸: 彩色
Author: a***0
Date:
Review: 不知道怎麼安裝
顏色: 彩色
尺寸: 彩色
Author: 6***e
Date:
Review: 亮度很亮,有達到預期的好。
顏色: 彩色
尺寸: 紅色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.