Author: e***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bagusss
顏色: 彩色
Price: NT$339
Original Price: NT$365
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Viscose |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | None |
| Type | Contoured Support Pillows |
| Filling | No Filler |
| 長度 | 47 cm |
| 寬度 | 40 cm |
| 高度 | 10 cm |
| SKU | sb25062769127790537 |
Author: e***u
Date:
Review: bagusss
顏色: 彩色
Author: t***2
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 彩色
Author: f***6
Date:
Review: 有點大,可以用很久🤣
顏色: 彩色
Author: k***3
Date:
Review: 只收到1個很無奈,等於付2筆錢收到1個
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.