Author: 8***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒想到這好,很喜歡,超做方便,cp值高
顏色: 黑與白
Price: NT$1,617
Original Price: NT$1,902
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2403177030938343 |
Brand Name: HUASHIJIE
Quality: 6690729 people said the quality is very good!
Author: 8***2
Date:
Review: 沒想到這好,很喜歡,超做方便,cp值高
顏色: 黑與白
Author: p***8
Date:
Review: 這樣的價錢這樣的品質,真的是物超所值,操作容易
顏色: 黑與白
Author: T***e
Date:
Review: 還不錯啦 ,但是也沒有到超高清這麼讚 不過放在房間偶爾拿來看的電影還是很可可以的
顏色: 黑與白
Author: H***U
Date:
Review: 好好玩欸推薦購買價格便宜
顏色: 黑與白
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.