Author: z***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buenísimo y funcional realmente. No me equivoco con SHEIN sus comentarios ayudan mucho! Funcional. Calidad. Resistente
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$434
Original Price: NT$595
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 8 cm |
| SKU | sb251128151016317851 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 2110539 people said the quality is very good!
Author: z***u
Date:
Review: Buenísimo y funcional realmente. No me equivoco con SHEIN sus comentarios ayudan mucho! Funcional. Calidad. Resistente
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.