Author: J***n
Date:
Review: 最最最最最最最最最最贊贊贊贊贊
顏色: Dark Brown
Price: NT$337
Original Price: NT$362
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 67 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25061937637623349 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 5533668 people said the quality is very good!
Author: J***n
Date:
Review: 最最最最最最最最最最贊贊贊贊贊
顏色: Dark Brown
Author: b***9
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: Dark Brown
Author: j***9
Date:
Review: Value for money: 10/10 love the color, easy to trim, looks like real hair Easy to wear: 10/10 Comfortable to wear: 10/10
顏色: 棕色
Author: 1***3
Date:
Review: So cute! Although the bangs can get in your face at times. It is also easily adjustable Comfortable to wear: yes
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.