Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個腮紅粉撲不錯用很好顏色喜歡
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Price: NT$57
| Color | Coral Pink |
| Benefits | Lightweight |
| Texture | Powder |
| Type | Blush Cushion |
| Finish | Matte |
| 高度 | 4.7 cm |
| 長度 | 5.1 cm |
| 淨重 | 5 g |
| 寬度 | 4.8 cm |
| SKU | sb2305238994527747 |
Author: a***7
Date:
Review: 這個腮紅粉撲不錯用很好顏色喜歡
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: w***1
Date:
Review: 顏色匹配: 非常鮮豔這樣,非常 上妝效果: 持妝度還好
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: b***9
Date:
Review: 包裝與外觀: 喜歡,有需要會再回購。謝謝
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Author: o***1
Date:
Review: 出貨速度快還會再購買跟圖片一樣
顏色: 珊瑚粉
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.