Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 操作簡單,價格實惠,值得推薦,超亮
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$58
Original Price: NT$71
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 10W |
| Color Temperature | 3800K |
| Batteries Included | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq2402121470434144 |
Brand Name: Easypie Selection
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Easypie-Selection-sc-0142090980.html
Quality: 7369686 people said the quality is very good!
Author: a***5
Date:
Review: 操作簡單,價格實惠,值得推薦,超亮
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: t***4
Date:
Review: 東西非常好用、上次買了3個
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: g***0
Date:
Review: 簡單好用,非常的輕便!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: i***8
Date:
Review: 燈很亮,晚上出門要照明很方便。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.