Author: e***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: goooooooood
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Price: NT$47
Original Price: NT$55
| Material | PP |
| Power Supply | None |
| Color | Yellow |
| Type | Foot Scrubs |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 2.4 cm |
| 寬度 | 2.3 cm |
| 高度 | 9 cm |
| SKU | sb2408169899734000 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 9784455 people said the quality is very good!
Author: e***5
Date:
Review: goooooooood
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: r***m
Date:
Review: 這個角質層有那天來了就給他擦效果真的很好 指甲旁邊也不會很乾燥 脫皮
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: 我手指邊緣容易分岔脫皮,指甲也無光澤,這款滿好用,瓶子設計很好出油,喜歡
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: 8***2
Date:
Review: 送貨快速 實品很棒 很喜歡
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.