Author: p***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good
顏色: 多色
Price: NT$5,155
Original Price: NT$5,868
| Color | Multicolor |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Model | OPPO A5 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw260414175422005624959 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 7166973 people said the quality is very good!
Author: p***s
Date:
Review: good
顏色: 多色
Author: d***a
Date:
Review: Non original phone doesn't match with a description The other original phone with big different program . The phone is doas not support fast charging and doesn't have finger print
顏色: 多色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.