Author: T***C
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love love love
顏色: 白色
尺寸: 2m
Price: NT$62
Original Price: NT$70
| Material | Copper |
| Length | 2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2407028188883134 |
Author: T***C
Date:
Review: Love love love
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: y***5
Date:
Review: 出貨速度很快,使用起來也很不錯耶,長度也很好,持續使用中,有需要一定會再回購,
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: j***5
Date:
Review: 超讚的商品品質 下次如果有需要會再購買
顏色: 白色
尺寸: 2m
Author: m***3
Date:
Review: 在SHEIN買過很多商品,價格都很便宜,但商品品質都有一定的水準,雖然品項相較之下沒那麼多,但物流速度不慢,總的來說整個購物的過程都不錯,CP值很高,會一直回購。
顏色: 白色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.