Author: 陳***慧
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常的滿意非常的滿意非常的滿意
顏色: 黑色
Price: NT$3,055
Original Price: NT$3,157
| Batteries Included | Yes |
| Color | Starry Blue |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | K-Touch |
| Model | K-Touch S5 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 48MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 4000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | MT6769 |
| SKU | sw25042821164034828 |
Brand Name: K-TOUCH
Quality: 3882994 people said the quality is very good!
Author: 陳***慧
Date:
Review: 非常的滿意非常的滿意非常的滿意
顏色: 黑色
Author: c***1
Date:
Review: 看起來物價便宜,等使用後才知是否值得了
顏色: 黑色
Author: a***8
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
Author: 8***7
Date:
Review: 手機無中文說明書,還未使用,有開機看一下,可以的話再介邵朋友買。
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.