Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 可以可以可以。可以的。可以的!🖤🖤🖤
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$81
| Texture | Cream |
| Color | Black |
| Type | Peel Off Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Oil Control |
| 高度 | 15.05 cm |
| 寬度 | 4.35 cm |
| 長度 | 5.15 cm |
| 淨重 | 100 g |
| SKU | sb2308168110188300 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 8620786 people said the quality is very good!
Author: i***n
Date:
Review: 可以可以可以。可以的。可以的!🖤🖤🖤
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***a
Date:
Review: 保濕控油: 控油清潔粉刺 香味: 淡淡的 成分: 天然不刺激 包裝與外觀: 可愛 亮白效果: 非常有感
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: t***3
Date:
Review: 保濕控油: 沒覺保濕 香味: 淡淡香氣 包裝與外觀: 包裝很完整無損壞 亮白效果: 有些許去角質及粉刺效果
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Author: 8***8
Date:
Review: 保濕控油: 很好清理 ,膚完後很有感。
顏色: 金色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.