Author: w***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 有線耳機音質竟然那麼好😱超喜歡
顏色: 白色
尺寸: Type C
Price: NT$58
Original Price: NT$59
| Material | TPE |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 8mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | White |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | Active Noise Cancellation |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se25090738695516911 |
Author: w***q
Date:
Review: 有線耳機音質竟然那麼好😱超喜歡
顏色: 白色
尺寸: Type C
Author: 禹***卉
Date:
Review: 有些耳機帶上去久了耳朵會痛,但這個不會。
顏色: 白色
尺寸: 3.5mm
Author: s****
Date:
Review: 在SHEIN 上面買東西真的是超划算‼️商品種類也超多~~~不怕你買不到,就怕你沒認真找😂
顏色: 白色
尺寸: Type C
Author: z***n
Date:
Review: 耳機頭有點大音質很好讚
顏色: 白色
尺寸: 3.5mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.