Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I use it to massage the body and soft massage on the face.
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Price: NT$103
| Material | Iron Alloy |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb260228212473169675385 |
Author: m***o
Date:
Review: I use it to massage the body and soft massage on the face.
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: f***r
Date:
Review: 胸鎖乳突筋とか鎖骨に当てると気持ちいい。
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: a***1
Date:
Review: 使い心地もよく、使いやすい
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Author: m***m
Date:
Review: Llevo comprando en Shein por mucho tiempo, ropa 🧥 zapatos 👟 bolsas 👜 trajes de baño 👙 y todo está hermoso Cumple siempre con la descripción adecuada Recomiendo al 💯 la aplicación chicas ❤️❤️….
顏色: 彩色
尺寸: 1pc
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.