Author: k***i
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: very Comfortable to wear: fit perfectly True to length: yes Easy to wear: on point
顏色: Natural Black
Price: NT$391
Original Price: NT$465
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Kinky Curly |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| 淨重 | 95 g |
| 長度 | 16 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| 頭圍 | 22 cm |
| 直徑 | 10 cm |
| SKU | sb260119194325405396695 |
Author: k***i
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: very Comfortable to wear: fit perfectly True to length: yes Easy to wear: on point
顏色: Natural Black
Author: R***a
Date:
Review: 🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷🩷
顏色: Natural Black
Author: g***u
Date:
Review: Value for money: Worth it if it’s 100% Remy human hair Hair Softness: Very soft and smooth when new Comfortable to wear: Comfortable for daily wear Easy to wear: Easy it glueless
顏色: Natural Black
Author: F***e
Date:
Review: Got this for my mom not the best quality but we can work with it
顏色: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.