Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 物美價廉,可以再多買幾個,很喜歡在這邊選購買東西
顏色: 金色
Price: NT$297
Original Price: NT$309
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 74 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2406075772999848 |
Author: s***i
Date:
Review: 物美價廉,可以再多買幾個,很喜歡在這邊選購買東西
顏色: 金色
Author: M***K
Date:
Review: CP值高: 以這個價錢來說真的很可以
顏色: 金色
Author: 8***6
Date:
Review: 真的很棒了好喜歡這些產品,真的大推薦!!!
顏色: 金色
Author: s***9
Date:
Review: 佩戴舒适: 髮質其實很不錯但還是會打結不能把卷好的頭髮梳開
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.