Author: e***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muito linda parabéns 👏
顏色: 彩色
Price: NT$340
Original Price: NT$371
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316142674119230256 |
Author: e***6
Date:
Review: Muito linda parabéns 👏
顏色: 彩色
Author: k***t
Date:
Review: Hàng đẹp chất lượng
顏色: 彩色
Author: ユ***カ
Date:
Review: 写真よりもじゃっとしていますが自分でカットしたらいい感じになりました。頭頂部が変な形がついているので帽子は必須です。帽子無しにするならアイロンとかで形を整えないとです
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.