Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Yes it’s soo beautiful I love it
顏色: 黑色
Price: NT$329
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 68 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260305102462398150655 |
Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s soo beautiful I love it
顏色: 黑色
Author: a***h
Date:
Review: loved this wig it looks so real
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.