Author: k***5
Date:
Review: Be g g hbhbububuninini
顏色: 彩色
Price: NT$371
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 235 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260312132276001569510 |
Author: k***5
Date:
Review: Be g g hbhbububuninini
顏色: 彩色
Author: b***a
Date:
Review: 配色很有個性 與圖片相符 髮質柔順
顏色: 彩色
Author: b***a
Date:
Review: I absolutely LOVE it and the colours are gorgeous but it would have been unwearable without styling as it was a bit tangle and messy (hence four stars). I always straighten my wigs anyway so wasn’t an issue for me. Very soft hair too!
顏色: 彩色
Author: G***i
Date:
Review: Custo-benefíco: Vale muito a pena, é linda! Fácil de usar: Muito! Confortável de usar: Super!!
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.