Author: k***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 一整個超級超級好看而且非常便宜,跟真的頭髮一樣,玫瑰網及假頭皮超級大加分!
顏色: 鏽棕色
Price: NT$347
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Rust Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25042453933539252 |
Author: k***8
Date:
Review: 一整個超級超級好看而且非常便宜,跟真的頭髮一樣,玫瑰網及假頭皮超級大加分!
顏色: 鏽棕色
Author: 6***s
Date:
Review: 是很便宜啦但是瀏海很長直接刺到我眼睛 也可能是我戴發有問題
顏色: 鏽棕色
Author: T***g
Date:
Review: CP值高: 🌟🌟🌟🌟🌟 易穿戴: 🌟🌟🌟🌟 佩戴舒适: 讚 只是有點太長 後面就自己剪掉了 髮型時尚度: 🌟🌟🌟🌟🌟
顏色: 鏽棕色
Author: o***j
Date:
Review: CP值高: 賣家包的很完善~東西收到時沒有任何損傷 數量也都是對的!如果有需要下次會在來購買~
顏色: 鏽棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.