Price: NT$236
Original Price: NT$324
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 230 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260413162319923192547 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 2180910 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.