Author: l***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 如果可以給六顆星,我一定點滿!太棒的材質與造型,美!
顏色: 金色
Price: NT$314
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 285 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2401157643134707 |
Author: l***7
Date:
Review: 如果可以給六顆星,我一定點滿!太棒的材質與造型,美!
顏色: 金色
Author: n***0
Date:
Review: 很可愛的顏色,朋友說非常自然的假髮
顏色: 金色
Author: v***0
Date:
Review: 可以 等冬天再來戴 現在太熱
顏色: 金色
Author: w***3
Date:
Review: 這個拍起來很好看很自然
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.