Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 帶上去超級驚艷 不過偏厚重需要修剪代理才會更好看
顏色: 酒紅色
Price: NT$308
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Coral Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 240 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2306033063440000 |
Author: w***7
Date:
Review: 帶上去超級驚艷 不過偏厚重需要修剪代理才會更好看
顏色: 酒紅色
Author: Z***T
Date:
Review: CP值高: 很棒!!!! 易穿戴: 容易穿戴 佩戴舒适: 很適合喔
顏色: 珊瑚粉
Author: w***7
Date:
Review: 特別自然 這是回購過的評價 顏色很自然不會太顯眼 帶點紫調 易穿戴: 夯爆了 佩戴舒适: 夯爆了 髮型時尚度: 超級無敵夯夯夯
顏色: 酒紅色
Author: b***5
Date:
Review: 很快就收到商品了 出貨速度非常的快,當天下單隔天就出貨了! · 出貨速度快,價格優惠,商品品質好,值得信賴的賣家 服務態度好解說詳細謝謝老闆細心解說 ...
顏色: 珊瑚粉
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.