Author: z***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: tốt
顏色: 金色
Price: NT$2,559
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.75" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25101054496433384 |
Brand Name: ZTE
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Zhongxing-Telecommunication-Equipment-sc-0141711358.html
Quality: 9338064 people said the quality is very good!
Author: z***9
Date:
Review: tốt
顏色: 金色
Author: t***1
Date:
Review: Nhìn đẹp 😌
顏色: 金色
Author: r***0
Date:
Review: بصراحة جميع المنتجات جميله أنا كتير ارتحت باستخدام تطبيق شي ان
顏色: 玄武黑
Author: v***5
Date:
Review: Máy dùng tốt rất ok nên mua
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.