Author: V***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: cute and easy to put on the finger
顏色: 淺粉色
Price: NT$37
| Material | ABS |
| Color | Baby Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Summer |
| Style | French |
| Nail Shapes | Coffin |
| Batteries Required | No Battery |
| Type | 3D Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Valentine's Day |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 1.48-2.33 cm |
| 寬度 | 0.71-1.42 cm |
| SKU | sb2412166781166708 |
Author: V***y
Date:
Review: cute and easy to put on the finger
顏色: 淺粉色
Author: m***4
Date:
Review: Shein is always amazing 😍♥️
顏色: 淺粉色
Author: j***h
Date:
Review: Wow wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwewweeeweeeeeeeee
顏色: 淺粉色
Author: a***5
Date:
Review: Divinoooo de buen tamaño, excelente calidad
顏色: 淺粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.