Author: p***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice product and good quality
顏色: 灰色
Price: NT$10,735
| Material | ABS |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Qualcomm |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| SKU | se2401157726066999 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 7706774 people said the quality is very good!
Author: p***o
Date:
Review: nice product and good quality
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.