Author: 6***1
Date:
Review: I love it. but some hair falls. Easy to wear: o
顏色: 漸變金色
Price: NT$288
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 140 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb25061621462156362 |
Brand Name: XYUNMI
Quality: 3920022 people said the quality is very good!
Author: 6***1
Date:
Review: I love it. but some hair falls. Easy to wear: o
顏色: 漸變金色
Author: s***r
Date:
Review: this is a really thick wig. quality good. colour didn't suit me.
顏色: 漸變金色
Author: p***i
Date:
Review: Value for money: great vaults for money Comfortable to wear: yes very comfortable Hairstyle stylishness: soft flowy Easy to wear: very easy to put on
顏色: 漸變金色
Author: 5***6
Date:
Review: Value for money: Excelente Easy to wear: si Comfortable to wear: si Hairstyle stylishness: si
顏色: 漸變金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.