Author: p***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cutte wig easy to wear i love it also fits perfectly i recommend it
顏色: 白色
Price: NT$234
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 15 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25052228223314718 |
Author: p***g
Date:
Review: Cutte wig easy to wear i love it also fits perfectly i recommend it
顏色: 白色
Author: i***i
Date:
Review: Great Wig! As pictured and described.
顏色: 白色
Author: b***i
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: yes fits well Comfortable to wear: comfortable Hairstyle stylishness: nice style
顏色: 白色
Author: J***F
Date:
Review: It's ok I'm going to style it, and trust it's going to come out beautiful 😍 I like it, its cute
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.