Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 色が超可愛い!!!髪短かったから、久しぶりにロング味わえた!!!ブラシ使ってほぐすとサラサラましたよ!
顏色: 漸層
Price: NT$370
| Material | High Temperature Fiber |
| Color | Ombre |
| Curl | Straight Hair |
| Heat Tolerence | 100 |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| 長度 | 58 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| 淨重 | 239 g |
| SKU | sb2307071413211351 |
Author: c***i
Date:
Review: Value for money: 色が超可愛い!!!髪短かったから、久しぶりにロング味わえた!!!ブラシ使ってほぐすとサラサラましたよ!
顏色: 漸層
Author: L***a
Date:
Review: 簡単に染めれないので試しに買いましたが色味が写真そのままでとても良い感じでした💗💗💗💗💗
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.