Author: i***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: بجنن نفس الصورة بالزبط ❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$224
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb2312062145870711 |
Author: i***q
Date:
Review: بجنن نفس الصورة بالزبط ❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: d***n
Date:
Review: حلوووووووووووووووووووووو
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 9***6
Date:
Review: It’s very nice I like the dress perfect fit on me lovely color happy with purchasing again again I will going to order very satisfied ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***q
Date:
Review: Very satisfied good quality I loved it so much
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.