Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 質感很好,便宜好用,出貨迅速,值得推薦。
顏色: 棕色
Price: NT$211
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 25 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2405271517133789 |
Author: a***7
Date:
Review: CP值高: 質感很好,便宜好用,出貨迅速,值得推薦。
顏色: 棕色
Author: s***9
Date:
Review: 與圖片相符,髮色有些淡,髮質質感不錯,髮型還蠻自然,CP值超高很滿意。
顏色: 棕色
Author: j***s
Date:
Review: 易穿戴: This is the second time that I bought this wig. It is easy to put it on my head.
顏色: 棕色
Author: k***8
Date:
Review: 佩戴舒适: 物美價廉很容易穿戴CP值高
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.