Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 求嗯嗯是三人肯給給給給給給給給
顏色: 彩色
Price: NT$75
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Driver Unit | 5mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Multicolor |
| Function | Volume Control |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se251206867177320846 |
Author: a***7
Date:
Review: 求嗯嗯是三人肯給給給給給給給給
顏色: 彩色
Author: 8***9
Date:
Review: 還不錯啦 便宜嘛 還行還行👍🏻讚讚讚讚讚
顏色: 彩色
Author: g***g
Date:
Review: 好用
顏色: 彩色
Author: L***g
Date:
Review: 👍👍
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.