Author: i***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 商品品質好 發貨速度極快 品項齊全 已經回購多次 以後也會繼續買買買的 推薦給大家
顏色: 橘色
Price: NT$314
Original Price: NT$327
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2212178721066967 |
Author: i***y
Date:
Review: 商品品質好 發貨速度極快 品項齊全 已經回購多次 以後也會繼續買買買的 推薦給大家
顏色: 橘色
Author: j***n
Date:
Review: The wig is so nice, super silk and easy to style used it for my nami cosplay !
顏色: 橘色
Author: J***p
Date:
Review: vv good it’s been with me for like a month and it still good, just wash it :>>
顏色: 橘色
Author: k***y
Date:
Review: Perfect for my Nami cosplay!
顏色: 橘色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.