Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Price: NT$80
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Wide Tooth Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 11.4-26 cm |
| 寬度 | 20.1-8 cm |
| 高度 | 0.1-6.5 cm |
| 直徑 | 8 cm |
| SKU | sb2401316980201488 |
Brand Name: WANMEI
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/WANMEI-sc-0142053787.html
Quality: 1139128 people said the quality is very good!
Author: n***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: 👍👍👍👍👍 👍👍👍👍👍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: A nice little pack for my daughter. The brush is the same quality as more expensive ones I’ve bought in the past. Good quality
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: n***d
Date:
Review: حبيت كيف اختصرو الحياة في مجموعة وحدة حلويين
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.