Price: NT$4,753
Original Price: NT$9,084
| Color | Gold |
| Screen Size | 6.8" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25091115122212890 |
Brand Name: W&O
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/WO-sc-0142755857.html
Quality: 7225643 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.