Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
顏色: 灰色
Price: NT$3,903
Original Price: NT$5,152
| Material | ABS |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 4G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | 4G |
| SKU | se25092633463947812 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 4051048 people said the quality is very good!
Author: a***s
Date:
Review: the products is good quality but theres is no keyboard like what the display ,I need that keyboard
顏色: 灰色
Author: m***9
Date:
Review: was was was www was we we was
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.