Author: q***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 洗頭後洗頭前可以完全的梳開頭髮 非常好用 也非常舒服 用力一點也不會痛😍😍😍
顏色: 黃色
尺寸: M
Price: NT$55
| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Yellow |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb2209125655578573 |
Author: q***3
Date:
Review: 洗頭後洗頭前可以完全的梳開頭髮 非常好用 也非常舒服 用力一點也不會痛😍😍😍
顏色: 黃色
尺寸: M
Author: n***y
Date:
Review: 實際的東西都一樣而且沒有問題很棒推推喔
顏色: 黃色
尺寸: M
Author: m***2
Date:
Review: good good good
顏色: 黃色
尺寸: M
Author: A***n
Date:
Review: 非常漂亮,也很好用!
顏色: 黃色
尺寸: M
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.