Author: r***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好東西已購買多次出貨迅速
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Price: NT$212
Original Price: NT$221
| Material | ABS |
| Interface | USB |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Benefits | Thickening |
| Charger Certification | ROHS |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| 長度 | 9.5 cm |
| 寬度 | 5.7 cm |
| 高度 | 1.7 cm |
| 電壓 | 0 V |
| SKU | sb2405239292522505 |
Brand Name: VGR
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/VGR-sc-0141754221.html
Quality: 3097272 people said the quality is very good!
Author: r***5
Date:
Review: 好東西已購買多次出貨迅速
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: y***2
Date:
Review: 包裝仔細,物流迅速,五星好評!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: q***2
Date:
Review: 很快就收到商品 商品使用上也沒有問題 值得信賴的賣家 有需要會持續回購
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: h***4
Date:
Review: 謝謝
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.