Author: w***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 許多機子都用這種充電頭 , 但現在市面 很少看到販售 , 而我放道場的機子的附 贈這種線卻不翼而飛,而師姐卻一直叫我帶線來 , 真是有點想揍人呀 ! 還好經過測試 , 這款線在機子上可以正常使用 總算放下心了。這款線還有附送套子防護,很貼心呀!
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Price: NT$44
Original Price: NT$52
| Material | Copper |
| Length | 0.25m |
| Color | Black |
| Interface | Micro USB |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Laptops |
| Fast Charging | No |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2312287197051590 |
Author: w***7
Date:
Review: 許多機子都用這種充電頭 , 但現在市面 很少看到販售 , 而我放道場的機子的附 贈這種線卻不翼而飛,而師姐卻一直叫我帶線來 , 真是有點想揍人呀 ! 還好經過測試 , 這款線在機子上可以正常使用 總算放下心了。這款線還有附送套子防護,很貼心呀!
顏色: 黑色
尺寸: 1m
Author: l***1
Date:
Review: 很可愛物美價廉激推可回購✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️
顏色: 黑色
尺寸: 0.5m
Author: h***n
Date:
Review: Things are good very useful thx a lots
顏色: 黑色
尺寸: 3m
Author: 8***6
Date:
Review: 真的超級喜歡,非常支援,質量非常好,與賣家描述的完全一致,非常滿意,真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,運送速度很快,很滿意的一次購物。
顏色: 黑色
尺寸: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.