Author: b***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: OMG this tablet is amazing, I bought 2GB for my child she really enjoyed watching it I highly recommend it
顏色: 粉色
Price: NT$1,656
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Pink |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 7.1"-8.9" |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2405087180156574 |
Brand Name: VASOUN
Quality: 9711314 people said the quality is very good!
Author: b***o
Date:
Review: OMG this tablet is amazing, I bought 2GB for my child she really enjoyed watching it I highly recommend it
顏色: 粉色
Author: M***h
Date:
Review: made homework easy for my 7 years old.i download educational apps
顏色: 粉色
Author: M***e
Date:
Review: Waoooo, I hope it lasts a long time, it met expectations
顏色: 藍色
Author: m***3
Date:
Review: Good quality for kids
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.