Price: NT$4,427
Original Price: NT$4,520
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Network | 5G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw260404105419595955102 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7427238 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.