Price: NT$10,894
Original Price: NT$12,442
二手蘋果手機A+95新Apple iPhone 13 128GB 256GB 日常多工/拍攝愛好者/學生黨優選,適用學習娛樂、高清攝影、流暢辦公
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1440 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3279mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw260227102881210201611 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9241171 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.