Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
顏色: 黑色
Price: NT$3,801
Original Price: NT$5,328
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone SE2 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 13 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Battery Type | UN 3090 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25092681406713991 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7555807 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: 💓💓💓💗💗💗💗💗💗💗💗💗
顏色: 黑色
Author: c***5
Date:
Review: Good as new madali malowbat
顏色: 黑色
Author: m***a
Date:
Review: I ordered white but they sent black 🥲
顏色: 白色
Author: h***0
Date:
Review: جميل شكرا شي ان🩵🩵🩵🩵🩵
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.